Euro 2016 - Proiectii meciuri at Fabrica Pub/Terasa


Când:
10 Iunie 19:00 21:00
Gazdă:

Strada 11 Iunie 50, București, Romania
Organizator:

Despre

FAZA GRUPELOR:

Etapa 1:

Vineri, 10 iunie, 22:00 (St-Denis): Franta – Romania, Grupa A
Sambata, 11 iunie, 16:00 (Lens): Albania – Elvetia, Grupa A
Sambata, 11 iunie, 19:00 (Bordeaux): Tara Galilor – Slovacia, Grupa B
Sambata, 11 iunie, 22:00 (Marseille): Anglia – Rusia, Grupa B
Duminica, 12 iunie, 16:00 (Paris): Turcia – Croatia, Grupa D
Duminica, 12 iunie, 19:00 (Nice): Polonia – Irlanda de Nord, Grupa C
Duminica, 12 iunie, 22:00 (Lille): Germania – Ucraina, Grupa C
Luni, 13 iunie, 16:00 (Toulouse): Spania – Cehia, Grupa D
Luni, 13 iunie, 19:00 (St-Denis): Irlanda – Suedia, Grupa E
Luni, 13 iunie, 22:00 (Lyon): Belgia – Italia, Grupa E
Marti, 14 iunie, 19:00 (Bordeaux): Austria – Ungaria, Grupa F
Marti, 14 iunie, 22:00 (St-Etienne): Portugalia – Islanda, Grupa F

Etapa 2:

Miercuri, 15 iunie, 16:00 (Lille): Rusia – Slovacia, Grupa B
Miercuri, 15 iunie, 19:00 (Paris): Romania – Elvetia, Grupa A
Miercuri, 15 iunie, 22:00 (Marseille): Franta – Albania, Grupa A
Joi, 16 iunie, 16:00 (Bordeaux): Anglia – Tara Galilor, Grupa B
Joi, 16 iunie, 19:00 (Lyon): Ucraina – Irlanda de Nord, Grupa C
Joi, 16 iunie, 22:00 (St-Denis): Germania – Polonia, Grupa C
Vineri, 17 iulie, 16:00 (Toulouse): Italia – Suedia, Grupa E
Vineri, 17 iulie, 19:00 (St-Etienne): Cehia – Croatia, Grupa D
Vineri, 17 iulie, 22:00 (Nice): Spania – Turcia, Grupa D
Sambata, 18 iunie, 16:00 (Bordeaux): Belgia – Irlanda, Grupa E
Sambata, 18 iunie, 19:00 (Marseille): Islanda – Ungaria, Grupa F
Sambata, 18 iunie, 22:00 (Paris): Portugalia – Austria, Grupa F

Etapa 3:

Duminica, 19 iunie, 22:00 (Lille): Elvetia – Franta, Grupa A
Duminica, 19 iunie, 22:00 (Lyon): Romania – Albania, Grupa A
Luni, 20 iunie, 22:00 (St-Etienne): Slovacia – Anglia, Grupa B
Luni, 20 iunie, 22:00 (Toulouse): Rusia – Tara Galilor, Grupa B
Marti, 21 iunie, 19:00 (Paris): Irlanda de Nord – Germania, Grupa C
Marti, 21 iunie, 19:00 (Marseille): Ucraina – Polonia, Grupa C
Marti, 21 iunie, 22:00 (Bordeaux): Croatia – Spania, Grupa D
Marti, 21 iunie, 22:00 (Lens): Cehia – Turcia, Grupa D
Miercuri, 22 iunie, 19:00 (Lyon): Ungaria – Portugalia, Grupa F
Miercuri, 22 iunie, 19:00 (St-Denis): Islanda – Austria, Grupa F
Miercuri, 22 iunie, 22:00 (Nice): Suedia – Belgia, Grupa E
Miercuri, 22 iunie, 22:00 (Lille): Italia – Irlanda, Grupa E

FAZELE ELIMINATORII:

Optimi de finala:

Sambata, 25 iunie, 16:00 (St-Etienne): 2 A – 2 C, Optime 1
Sambata, 25 iunie, 19:00 (Paris): 1 B – 3 A/C/D, Optime 2
Sambata, 25 iunie, 22:00 (Lens): 1 D – 3 B/E/F, Optime 3
Duminica, 26 iunie, 16:00 (Lyon): 1 A – 3 C/D/E, Optime 4
Duminica, 26 iunie, 19:00 (Lille): 1 C – 3 A/B/F, Optime 5
Duminica, 26 iunie, 22:00 (Toulouse): 1 F – 2 E, Optime 6
Luni, 27 iunie, 19:00 (St-Denis): 1 E – 2 D, Optime 7
Luni, 27 iunie, 22:00 (Nice): 2 B – 2 F, Optime 8

Sferturi de finala:

Joi, 30 iunie, 22:00 (Marseille): Castigatoare Optime 1 – Castigatoare Optime 3, Sfert 1
Vineri, 1 iulie, 22:00 (Lille): Castigatoare Optime 2 – Castigatoare Optime 6, Sfert 2
Sambata, 2 iulie, 22:00 (Bordeaux): Castigatoare Optime 5 – Castigatoare Optime 4, Sfert 3
Duminica, 3 iulie, 22:00 (St-Denis): Castigatoare Optime 4 – Castigatoare optime 8, Sfert 4

Semifinale:

Miercuri, 6 iulie, 22:00 (Lyon): Castigatoare Sfert 1 – Castigatoare Sfert 2, Semifinala 1
Joi, 7 iulie, 22:00 (Marseille): Castigatoare Sfert 3 – Castigatoare Sfert 4, Semifinala 2

FINALA:

Duminica, 10 iulie, 22:00 (St-Denis): Castigatoare Semifinala 1 – Castigatoare Semifinala 2